classiera loader

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bumchi, kullanıcılarının gizliliğine saygı duyar ve ona verdiğiniz kişisel bilgileri korumayı taahhüt eder. Kişisel bilgilerin toplanması ve işlenmesi mobil ve İnternet tabanlı süreçlerin kaçınılmaz bir parçası olduğundan, Bumchi’nin bu alandaki politikasından ve uygulamasından tam olarak haberdar olmak için, “Gizlilik Politikası” başlıklı bu belgeyi ve Bumchi tarafından toplanan ve işlenen bilgilerin hesabınıza gönderilmesi için gereklidir.

Bu belge aşağıdakileri içerir:

1- Bu belgede yapılan değişiklikler ve kişisel bilgilerinizin değişmesi hakkında bilgilendirme göreviniz

2- Üçüncü taraf site ve hizmetler

3- Bumchi tarafından hangi kişisel bilgiler alınır?

4- Kişisel bilgileri ne için kullanıyoruz?

5. Kişisel bilgiler kime verilir?

6- Kişisel bilgilerin güvenliği

7- Sorularınız ve istekleriniz

8- Başvuru şartları

 

1- Bu belgedeki değişiklikler ve kişisel bilgilerin değişikliğini bildirme göreviniz

Bu belge, ülkedeki ilgili yasa ve yönetmeliklerdeki son değişikliklere uygun olarak derlenmiştir ve elektronik ticaret hukuku ve ilgili uluslararası belgeler uyarınca tüm haklarınızı gösterir.

Bu belge değiştirilebilir ve revizyona tabi olabilir. Bu nedenle, bu belgedeki değişikliklerden haberdar olmak için, her ilan kaydı için bu belgeyi okumanız tavsiye edilir. Bu belgenin güncelleme tarihi sonunda belirtilmiştir.

Kişisel bilgilerinizin Bumchi’ye verilmesini istemiyorsanız, lütfen sitede ve Bumchi’de reklam yayınlamaktan kaçının.

Kişisel bilgilerinizin toplanmasının yasa gereği veya Bumchi’nin hizmet sunması için gerekli olduğu durumlarda, Bumchi, bu tür bilgileri sağlamazsanız istenen hizmetleri sağlayamaz ve reklamınızı doğrudan kaldırabilir ve sizi bu konuda bilgilendirir.

 

 

 

2- Üçüncü taraf site ve hizmetler

Bumchi sitesindeki reklamlar, üçüncü taraflara (reklam verenler dahil) bağlantılar içerir, böylece üzerlerine tıklamak kişisel bilgilerinizin toplanmasına yol açabilir. Bumchi, bu belgeye ve değişikliklerine ek olarak, üçüncü şahıslara verilen Gizlilik Politikasını (aynı ad veya diğer harfler altında) dikkatlice okumanızı tavsiye eder. Bumchi, üçüncü şahıslarla paylaştığınız bilgilerden sorumlu olmayacaktır. Bu, Sitede veya Yazılımda görüntülediğiniz üçüncü taraf içeriği ve Ürünlerinin veya Hizmetlerinin kullanımına ilişkin sahip olabilecekleri tüm öneriler için de geçerlidir.

 

3- Bumchi tarafından hangi kişisel bilgiler toplanır?

3-2- Kişisel bilgiler

Bumchi tarafından toplanan kişisel bilgiler şunları içerir:

3-2-1- Bumchi’de bir ilanı yayımlamak için gerekli olan bilgiler, ad, soyad, posta adresi, posta kodu, iletişim numarası dahil olmak üzere sizinle iletişim kurma yöntemlerine ilişkin bilgileri içerir.

3-2-2- Bumchi veritabanın’da yapılan tüm satın alma işlemleri ve reklamların kayıtları;

3-2-3- Bumchi’ye kaydettiğiniz yorumlar ve kayıtlı reklamların listesi;

3-2-4- Bumchi’ye reklamların kaydedilmesi için tüm başarılı ve başarısız ödemeler gibi finansal değişimlerle ilgili bilgiler;

3-2-5- Müşteri hizmetleri ile iletişim halinde sesiniz ve yazışmalarınız kaydedilecektir.

.

 

 

 

 

4- Bumchi kişisel bilgileri ne için kullanır?

Bilginin ana kullanımları şunlardır:

4-1 Bumchi ile kullanıcı arasındaki mevcut veya gelecekteki sözleşmeyi uygulamak için veya Bumchi’nin yasal haklarının uygulanmasının gerekli olduğu durumlarda kişisel bilgilerin kullanılması. Diğer bir deyişle, Bumchi’nin en iyi hizmeti kullanıcıya sunmak için ve en fazla güvenliği sağlamak ve hizmetleri iyileştirmek için bazı bilgileri kullanması gerektiğinden, aşağıdaki eylemleri gerçekleştirmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilir:

Bumchi sitesinin performansını arttırmak ve gelecekteki sürümlerdeki hatalarını gidermek,

Güvenliği ve performans doğruluğunu artırmak,

Arama sonuçları da dahil olmak üzere kullanıcıların siteyi kullanma davranışlarını analiz etmek ve böylece kullanıcılar arasında aranan anahtar kelimelere göre arama sonuçlarını iyileştirmek,

Kullanıcının sitede bulunan tüm özellikleri verimli ve benzersiz bir şekilde kullanabilmesi için hizmetler sunmak, örneğin arama sonuçlarını iyileştirmek ve kullanıcıya özel öneriler sunmak,

Arama yaparken kullanıcıya benzer arama geçmişini göstermek,

İşlemleri ve uygulama içi satın alımları gerçekleştirmek ve tamamlamak,

Hizmet ve ürün güncellemeleri gibi önemli olayların bildirilmesi, Bumchi Kullanım Koşullarında veya Gizlilik Politikasında yapılan önemli değişiklikler,

Kullanıcının yakını bir konum’da, kullanıcı aramalarına ve Bumchi’ye duyurulan önceliklerine göre reklamlar ve hizmetler sunmak;

Müşteri hizmetlerinin eğitimi ve kullanıcılara daha iyi yanıt vermek ve performanslarını izlemek için,

Bilgilerin Bumchi tarafından bir dava açmak, Bumchi aleyhindeki davaları savunmak ve bunlara yanıt vermek ve Bumchi veya kullanıcılarının haklarını ve mülkiyetini savunmak için ilgili her türlü adli veya idari eylemi kullanmak;

Kullanılan bilgilere bağlı olarak kullanıcılara geri ödeme yapmak için,

Müşteri hizmetleri ekibi tarafından kullanıcılarla yazışmalar ve iletişim bilgileri,

Bumchi veya Bumchi’ye bağlı şirketler tarafından daha iyi ve daha fazla hizmet sunmak,

4-2- Bumchi, Üçüncü bir kişi ile doğrudan ilişkisi olmaksızın, endüstri ve kullanıcıların istatistiksel raporlarını sağlamak için kullanıcı bilgilerini kullanır.

 

5- Kişisel bilgiler Kimlere verilir?

5-1- Ülkenin kanun ve yönetmeliklerine uymak için Bumchi, adli işlemler sırasında ve sadece yetkili adli makamların emriyle ilgili kurumlara ilgili bilgileri verebilir.

5-2- Bumchi, yalnızca hizmet sağlamada bizimle işbirliği yapan veya Bumchi ile bağlantılı olan üçüncü tarafların kişisel bilgilerinizi yalnızca bu belge çerçevesinde kullanmasına ve işlemesine izin verir.

 

 

 

6- Kişisel bilgilerin güvenliği

6-1- Bumchi’nin ana önceliklerinden biri, kullanıcıların hesap bilgilerini korumak ve bu bilgilere yetkisiz erişimi engellemektir. Buna göre:

Birçok Bumchi hizmeti SSL‌ ile şifrelenir,

Bumchi’de hesabınıza her giriş yaptığınızda, yalnızca Bumchi’de hesabınızı oluşturduğunuz e-posta veya cep telefon numarasına erişerek mümkün olan tek seferlik bir şifre (OTP) kullanılır.

Ödeme sırasında girdiğiniz hesap veya banka kartı bilgileri banka portalına girilecek ve hiçbir şekilde Bumchi’ye alınmayacak ve saklanmayacak ve banka portalı aracılığıyla kullanılacaktır.

6-2- Bumchi’nin hizmet verirken yasalara uygun olarak benimsediği tüm güvenlik prosedürlerine rağmen, güvenlik önlemleri maalesef % 100 garanti edilemez, bu nedenle uygundur:

Hesap bilgilerinizi koruyun ve üçüncü şahıslarla paylaşmayın,

Başkaları için olabildiğince öngörülemeyen bir parola seçin.

Bir cep telefonu hırsızlığı durumunda ve hesabı oluşturduğunuz telefon numarasını atamadan önce, hesabınızın askıya alınması veya burada yer alan bilgilerin değiştirilmesi için Bumchi’yi bilgilendirin. Aksi takdirde ve üçüncü şahısların şifrenize erişiminin olduğu durumlarda, hesabınızın her türlü kullanımından veya kötüye kullanımından yalnızca siz sorumlusunuz ve Bumchi’nin bu konuda hiçbir sorumluluğu yoktur.

 

7- Sorularınız ve istekleriniz

Belirli durumlarda, kişisel bilgilerinizle bağlantılı olarak aşağıdakilerden herhangi biri için başvurabilirsiniz:

Bumchi’ye verilen kişisel bilgilerinize erişim isteyin,

Eksik bilgilerin tamamlanması veya Bumchi için mevcut olan yanlış bilgilerin düzeltilmesi talebi,

Kişisel bilgilerin silinmesini talep etme; Bu bağlamda, Bumchi talebinizi inceleyecek ve bilgileri yalnızca yasaların izin verdiği çerçeve dahilinde silecek ve sizi buna göre bilgilendirecektir.

Kişisel bilgilerin toplanması, depolanması, işlenmesi ve dağıtımından memnuniyetsizliği, kanunen bu önlemlerin sizin izninizi gerektirdiği durumlarda beyan edin; Bu bağlamda, Bumchi talebinizi inceleyecek ve yalnızca yasaların izin verdiği çerçeve dahilinde buna göre hareket edecek ve sizi bilgilendirecektir. Daha önce belirtildiği gibi, Bumchi’nin belirli bilgilere erişiminin olmaması, sitenin hizmetlerinin veya işlevlerinin tamamını veya bir kısmını sağlamasını engelleyebilir.

 

 

 

 

 

 

 

8- Şartları Talep Et

İsteklerinizi ======= adresine gönderebilirsiniz.

Talebiniz, yukarıdaki durumların hiçbirinde ödeme gerektirmez.

Yukarıdaki durumlardan herhangi birinde Bumchi, kimliğinizi doğrulamak ve kişisel bilgilere erişim hakkınızı sağlamak için bilgi talep edebilir. Bu önlemler, bilgileri korumayı ve kişisel bilgilerinize yetkisiz erişimi önlemeyi amaçlamaktadır.

Bumchi, istenen konuların çokluğu ve daha fazla dikkate alınmasını gerektirmedikçe her isteğe en fazla 1 ay içinde yanıt verecektir; Bu durumda Bumchi gerekli bilgileri size sağlayacaktır.