classiera loader

Şartlar ve Koşullar

İlan verme ve görüntüleme şartları nelerdir?

Bumchi’nin herhangi bir şekilde kullanılması, bu sitenin şartlarının kabul edilmesi anlamına gelir. Bumchi’nin bu şartlar dışındaki kullanıcılarla bir anlaşması yoktur. Aşağıdaki şartlar, Bumchi’de yayınlanan ilanların herhangi bir şekilde yararlananlar için geçerlidir.

Bumchi, ilanları doğru bilgilerle yayınlamaya çalışır, ancak şlanların doğruluğunu garanti edemez ve ilanlar için herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez.

Bu sitedeki ilanların kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır ve Bumchi, bu siteye erişiminizden ve siteyi kullanımınızdan doğrudan, dolaylı ya da yanlışlıkla kaynaklanan hukuki ve cezai zararlardan sorumlu değildir.

Bumchi, Türkiye’nin tüm yasa ve yönetmeliklerine uymayı taahhüt etmek dışında herhangi bir Gerçek veya tüzel kişi ile hiçbir sözleşme, taahhüt veya belge duzenlemez. Bumchi kullanıcıları, ilankarını istedikleri zaman düzenleyebilirler, bu nedenle Bumchi, sitede yayınlanan herhangi bir reklam için sorumluluk kabul etmez ve yalnızca kullanıcılar tarafından gönderilen içeriği görüntüler.

Çoğaltma, ifşa etme, iletme, yayınlama ve dağıtım da dahil olmak üzere Bumchi’ye gönderilen veya üzerine yerleştirilen herhangi bir metin, mesaj, açıklama, bilgi, fotoğraf, iletişim bilgileri ve benzerlerinin kullanım sorumluluğu, bilginin göndericisine aittir.

Bumchi, siteye gönderilen herhangi bir mesajı, ilanı veya fotoğrafı veya kullanıcıyla ilişkili veya kullanıcı tarafından oluşturulan herhangi bir kullanıcı hesabını ve diğer bilgileri istediği zaman ve gerekli gördüğü herhangi bir şekilde silme hakkını saklı tutar.

Bumchi ile ilgili diğer gerçek ve tüzel kişiler tarafından site, blog veya sosyal ağlarda ve diğer medyada yayınlanan her türlü bağlantı, içerik ve iddianın sorumluluğu bu kişilere aittir ve Bumchi bunlardan sorumlu değildir.

Bumchi ilanları, site operatörlerine ait olmak üzere toplanır, izlenir, sıralanır ve dağıtılır ve gönderene ilanları istediği zaman kaldırma hakkı verilir. Bumchi’nin kullanıcısı, Bumchi’ye gönderilen ilanların bilgilerini, metinlerini ve resimlerini manuel veya otomatik olarak kopyalama hakkına sahip olmayacak ve bunu yapan kişi veya kişiler için hukuki işlem başlatılacaktır.

İşbu sözleşmede yer almayan hususlar hakkında Türkiye Cumhuriyeti hukuki ve cezai hükümleri geçerlidir.

 

 

 

 

“Bumchi” de bir ilan kaydetmenin koşulları nelerdir?

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için, “Bumchi” de ilanların kaydı için aşağıdaki koşullar belirlenmiştir. Bu öğelerin gözlemlenmesi, kullanıcı memnuniyetini artırmanın yanı sıra, ilanların olabildiğince etkinliğini de beraberinde getiriyor.

Yayınlanan ilan sitede bir ay kalacak ve yenilenmediği takdirde ilan süresi dolacak ve siteden silinecektir.

ilan silinirse, silme işleminden 24 saat sonra benzer bir ilan kaydetmek mümkündür.

Her kullanıcının günde en fazla üç ilan göndermesine izin verilir.

Her ilan sadece bir şehirde yayınlanabilir.

Her ilan bir ürün veya hizmet türünü temsil etmelidir.

“İstenen” ilanlar, istenen ilan görüntüleme filtresini seçen kullanıcılara gösterilir.

İlanı kaydedip yayınladıktan sonra, e-posta ve iletişim numarası gibi iletişim bilgilerinin yanı sıra ilan kategorileri ve şehir düzenlemek mümkün değildir.